Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

На черговій сесії Бердянської міської ради 5 вересня депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бердянськ» Папановій Валентині Анатоліївні. Клопотання про це подала Вчена рада Бердянського державного педагогічного університету....

Подробиці

До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради інформує. У червні, липні та серпні 2019 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ подавалася за наступними показниками якості:

№ з/п

Найменування показників

Одиниці виміру

...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесят сьомої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:15 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

З метою надання роз'яснень та допомоги у запровадженні і застосуванні принципів НАССР, за сприяння обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Асоціацією з інтеграції НАССР (м. Київ) 18 вересня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії заплановано проведення Форуму „BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE”....

Подробиці

НОВИНИ