Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 14 березня, з 8:00 до 16:00 у зв’язку з обрізкою аварійних дерев буде відключено від електропостачання вулиці Земьска (№50-96, 51-99) та Привокзальна (№ 40-50, 51-67).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 11 березня, на чолі з Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишем делегація МТОТ з робочим візитом відвідала Бердянськ. З метою детального вивчення ситуації в Приазов’ї, що виникла через блокування Російською Федерацією Керченської протоки, відбулася зустріч з міським головою Володимиром Чепурним та його заступниками. ...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 18 та 20 березня з 8:00 до 17:00 у зв’язку з обрізкою аварійних дерев буде відключено від електропостачання вулиці Приазовська, Кабельників та тупик Приазовський.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні міський голова Володимир Чепурний зустрівся з членами оргкомітету Другого Всеукраїнського відкритого театрального фестивалю дитячих та юнацьких колективів “Казки України”, який заплановано провести в Бердянську з 31 травня по 2 червня 2019 року....

Подробиці

НОВИНИ