Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У середу, 18 грудня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз’яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрації відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Олександрівна Дуднік. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508. Усі дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” з 1 грудня 2019 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму з 1564 грн до 1638 грн для осіб, які втратили працездатність. У зв’язку з цим 1 грудня проведено масовий перерахунок пенсій. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 13 по 19 грудня 2019 року у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по заміні ділянки мереж водопостачання перекрито рух через вул. Яковлєва на в'їзді з вул. Листопадна. Рух маршруту загального користування № 8 буде здійснюватись у наступному напрямку:

- прямий напрямок: вул. Петровський шлях - вул. 8 березня - вул. Декабристів;

- зворотній напрямок: вул. Декабристів - вул. 8 березня - вул. Петровський шлях.

Подробиці

Тривають бюджетні обговорення проекту місцевого бюджету на 2020 рік, який має бути прийнятим на черговій сесії міської ради, що відбудеться 21 грудня. Розпорядники коштів за напрямками діяльності презентують основні показники бюджету та програми і розповідають про пріоритети наступного року. ...

Подробиці

НОВИНИ