Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 12:00 розпочнеться он-лайн трансляція бюджетних обговорень проекту місцевого бюджету 2020 за сферами діяльності. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

У середу, 18 грудня, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз’яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрації відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Олександрівна Дуднік. Звертатися з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508. Усі дзвінки безкоштовні.

Подробиці

Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” з 1 грудня 2019 року передбачено збільшення розміру прожиткового мінімуму з 1564 грн до 1638 грн для осіб, які втратили працездатність. У зв’язку з цим 1 грудня проведено масовий перерахунок пенсій. ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 13 по 19 грудня 2019 року у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по заміні ділянки мереж водопостачання перекрито рух через вул. Яковлєва на в'їзді з вул. Листопадна. Рух маршруту загального користування № 8 буде здійснюватись у наступному напрямку:

- прямий напрямок: вул. Петровський шлях - вул. 8 березня - вул. Декабристів;

- зворотній напрямок: вул. Декабристів - вул. 8 березня - вул. Петровський шлях.

Подробиці

НОВИНИ