Бердянский городской совет - официальный сайт

Про це сьогодні, на апаратній нараді, очолюваній міським головою Володимиром Чепурним, розповіла начальник управління економічного розвитку Юлія Орлова. За підсумками 1 кварталу 2017 року, наше місто є кращим по області із соціально-економічного розвитку. Щоправда, першість Бердянськ розділив із Запоріжжям.

За словами Юлії Віталіївни, рейтингова оцінка проводилася за шістьма напрямами:

  • промисловість і розрахунки за енергоносії (2 місце);
  • державні фінанси (перше);
  • споживаць...
Далее

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Далее

Нагадаємо: цієї весни було оголошено конкурс серед підприємців-перевізників, які виявили бажання надавати послуги з пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування у Бердянську....

Далее

Гамірно, яскраво та весело учора, 25 червня, відзначили у Бердянську День молоді. Численні майстер-класи, масштабна концертна програма, епічні битви, де зброєю виступили фарби та вода, — ці та інші цікавинки порадували мешканців і гостей міста, які завітали на Фестиваль „Розумні діти”....

Далее

Сьогодні міський голова Володимир Чепурний розпочав роботу після відпустки. Він повідомив про кадрові зміни, а саме з 26 червня на період двотижневої основної відпустки обов’язки заступника міського голови з питань ЖКГ виконуватиме заступник міського голови Юлія Дойнова. Після відпустки Станіслав Лимарчук звільняється з посади заступника за станом здоров’я.

Далее