Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Бердянський прикордонний загін інформує, що протягом шести місяців поточного року службовими особами відділу прикордонної служби “Бердянськ” І категорії (тип Б) під час виконання службових обов’язків у межах ділянки відповідальності, на адміністративній території міста Бердянськ, було виявлено 254 порушення правил прикордонного режиму (стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення), що виражалося у перебуванні громадян в контрольованому прикордонному районі...

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція конкурсного відбору на заміщення посади керівників Бердянських закладів загальної середньої освіти №2 та №7. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 21 серпня, з 9:00 до 11:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по вул. Північна (№5-17).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року №221-р 24 вересня о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят шоста сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про статус „вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу” земельних ділянок;

  • Про переведення садових та дачних будинків у жилі будинки;

  • Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ