Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У Бердянську у Художньому музеї ім. І.Бродського відбувся тренінг з попередження проявів ксенофобії, расової та етнічної дискримінації. Ініціаторами його проведення та організаторами виступили Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА та Асоціація національних меншин Запорізької області. Участь у тренінгу взяли представники національно-культурних товариств Бердянська, Мелітополя та Запоріжжя. Провів зустріч заступник директора Департаменту культури,...

Подробиці

До Дня Конституції України 29 червня о 20:00 на Приморській площі у Бердянську на мешканців та гостей міста чекає приємний святковий сюрприз - грандіозний виступ популярного гурту «Бумбокс». Це найяскравіша подія літа та подарунок для всіх. Приходьте на Приморську площу 29 червня та заряджайтеся позитивом.

Інформація КП “Аншлаг”

Подробиці

У виконавчому комітеті під керівництвом заступника міського голови Григорія Горячова відбулася зустріч представників Бердянського міськрайонного РЕМ, депутата міської ради Миколи Рудницького та мешканців мікрорайону “Ліски” і голови комітету Наталі Скорик. Розглядалося питання реконструкції мереж електропостачання, яке вчора анонсувало БМРЕМ, та яке викликало занепокоєння мешканців прибережних мікрорайонів. ...

Подробиці

З нагоди святкування Дня Конституції України 29 червня о 17:00 на Приморській площі відбудеться півфінал двох яскравих дитячих фестивалів-конкурсів - «Таланти Бердянська» та «Таланти Бердянщини» в рамках проведення масштабного конкурсу «Таланти Азова» за підтримки Олександра Пономарьова. Запрошуємо бердянців та гостей міста насолодитися гарними виступами та підтримати учасників у боротьбі за місце у фіналі.

Інформація КП “Аншлаг”

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці