Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні у другій половині дня надійшли результати ПЛР-дослідження, які підтвердили захворювання на коронавірусну хворобу у виховательки дитячого садку №20 "Червоний капелюшок". За інформацією відділу освіти для проведення протиепідемічних заходів, направлених на недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби, з 24 липня заклад тимчасово не буде працювати. Відновлення роботи садка заплановано орієнтовно за два тижні. Просимо батьків вихованців закладу з розумінням...

Подробиці

Сьогодні, 23 липня, відбулась чергова вісімдесят четверта сесія міської ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено більше сорока питань. На початку роботи пленарного засідання відбулося прийняття присяги депутата міської ради Валентиною Мамай. За інформацією голови Бердянської міської виборчої комісії Ірини Легейди, 17 липня відбулося засідання міської виборчої комісії. У зв'язку з передчасною смертю депутата Бердянської міської ради від політичної партії...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 24 липня, з 9:00 до 14:00 у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами буде відключення електропостачання в мікрорайоні Військове містечко. 

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Станом на 10 ранку 23 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 33 хворих на COVID-19 — 9 осіб госпіталізовано, 24 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. 

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 54 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 (нових випадків за добу - 1). Одужали — 19 (за добу - 4). Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція вісімдесят четвертої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

НОВИНИ