Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців та гостей міста! Сьогодні, 6 березня, один з туристичних інформаційних сенсорних кіосків, який розташований на автовокзалі, представники підрядної організації демонтували та забрали у сервісний центр до м. Маріуполь для усунення технічних неполадок. Усі ремонтні роботи будуть проводитися за рахунок підрядної організації згідно умов договору.

Подробиці

2 березня, з метою донесення актуальної інформації та надання фахових роз’яснень громадянам України з питань організації та проведення призовної кампанії «Весна-2020» в режимі «онлайн», на базі Саll-центру Міноборони відкрито спеціальну телефонну «гарячу» лінію. На запитання громадян та призовників упродовж березня-червня 2020 року відповідатимуть фахівці Збройних Сил України....

Подробиці

У лютому 2020 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради здійснено два перерахунки розміру житлової субсидії:

1) з СІЧНЯ 2020 року:

- змінена відпускна ціна на природний газ для побутових споживачів (5,8685 грн. за 1 куб.метр замість 6,9140 грн.);

- у розрахунок субсидії додана послуга з розподілу природного газу (0,66 грн. за 1 куб.метр).

 

2) з ЛЮТОГО 2020 року:...

Подробиці

Пряма телефонна лінія

  • 06.03.2020
  • Прес-служба

У вівторок, 10 березня, відбудеться “пряма” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Роман Олександрович Кузьменко. Звертатися з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Усі дзвінки безкоштовні.

Подробиці

6 березня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми. Цей день почав проводитися з 2008 року за ініціативою Всесвітньої асоціації товариств глаукоми - WGA і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою - WGPA. ...

Подробиці

НОВИНИ