Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Увага! Пряма лінія!

  • 14.07.2020
  • Прес-служба

У п’ятницю, 17 липня 2020 року, відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович. Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб" №646-ІХ від 02 червня 2020 року внесено зміни до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю". Зокрема встановлена щомісячна державна соціальна допомога на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного...

Подробиці

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови від 12.05.2020 № 107-р „Про створення робочої комісії” зі змінами було створено робочу комісію з проведення аналізу виконання суб’єктами господарювання міста умов карантинних заходів та дотримання вимог протокольних рішень постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС....

Подробиці

Станом на 13-00 14 липня у Бердянську 17 хворих на COVID-19 — дев’ять осіб госпіталізовано, 8 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 32 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Одужали — 13. Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання»...

Подробиці

НОВИНИ