Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

На черговому засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення 28 лютого розглянули результати проведеної перевірки розважального центру “Джамп Сіті” та дотримання закладами громадського харчування, що розміщені в дитячих розважальних центрах м. Бердянськ, вимог санітарного законодавства, наявності зареєстрованих потужностей та договорів для проведення лабораторного контролю якості харчових продуктів. ...

Подробиці

Штормове попередження

  • 28.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 1 березня, очікується західний вітер 15-20 м/с, часом опади, вночі та вранці ожеледиця, серпанок, видимість 2000-4000м. Температура повітря вночі 0...+2, вдень +4...+6.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Президент Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку Запорізької області наголосив, що не допустить повернення назад у реформі децентралізації, яка кардинально змінила життя у всіх регіонах держави....

Подробиці

НОВИНИ