Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 27.11.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 27 листопада, протягом 12-14 годин очікується сильний дощ, кількість опадів може досягти небезпечної позначки.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З метою надання зручних та доступних адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг у м. Бердянськ (ЦНАП) працює «Мобільний офіс» для замовлення адміністративних послуг за місцем проживання громадянам з інвалідністю або з обмеженими можливостями у пересуванні.

Замовлення послуг “Мобільного офісу”

особисто родичі або знайомі можуть прийти до

ЦНАПу (пр. Азовський, 37/9, вікно №1, рецепція),

у Центр громадських ініціатив...

Подробиці

Шановні мешканці міста! На виконання листа Запорізької облдержадміністрації «Про перевірку готовності внутришньообласної системи централізованого оповіщення», у середу, 27 листопада, з 13:30 до 14:10 буде проводитися щорічна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен та інших технічних засобів оповіщення. Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Почувши звук сирен цього дня, зберігайте спокій, повідомте дану інформацію сусідам та...

Подробиці

Штормове попередження

  • 26.11.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 27 листопада, очікується східний, а з другої половини дня південний вітер 15-20 м/с. Дощ та серпанок. Температура повітря вночі та вдень +3...+5.

Подробиці

НОВИНИ