Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

За інформацією заступника міського голови Григорія Горячова сьогодні, 4 січня, в результаті аварії було пошкоджено електроопору. Без світла залишились вул. П’ятигорська, Вроцлавська, Магнітогорська, Донецька, житловий масив Зелений. Працівники БМРЕМ вже формують ремонтну бригаду, в планах відновити електропостачання до кінця дня. Адміністрація БМРЕМ просить з розумінням поставитися до ситуації. 
У результаті поривів відсутне водопостачання на вул. Потійська, вул. Я.Мудрого...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 8 січня, з 9:00 до 12:00 у зв’язку проведенням ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Приазовська та Кабельників.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

За інформацією директора Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пулькіної, у вихідні дні, 4 та 6 січня, у разі потреби отримати допомогу чергового лікаря, в амбулаторіях за місцем проживання та зробити виклик невідкладної допомоги можливо буде за наступними телефонами.

Графік роботи амбулаторій КНП «БЦПМСД» БМР:

Черговий лікар з 8.00 до 14.00 за адресою: пр. Перемоги, 8, виклики приймаються з 08.00 до 12.00 за телефоном: 7 22 15.

Амбулаторія № 3...

Подробиці

Секретар міської ради Олексій Холод провів робочу нараду з керівником проєкту "Сіті-бот Назар" Дмитром Сергєєвим щодо можливостей впровадження у нашому місті цього проекту, його переваги для бердянців та загальні можливості цього продукту. Участь в обговоренні взяли профільні заступники міського голови та спеціалісти виконкому. ...

Подробиці

Сьогодні, 3 січня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Головним питанням було виконання постанови Кабміну від 24 грудня 2019 року №1082 “Деякі питання нарахування плати за теплову енергію та послуги з центрального опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу”....

Подробиці

НОВИНИ