Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 15.04.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 16 квітня, очікується західний вітер вночі 12-14 м/с, вдень 15-20 м/с, без опадів. Температура повітря вночі +1...+3, вдень +11...+13.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 16 квітня, з 9:00 до 12:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції буде відключено електропостачання на вулицях Підгірна (№2-56) та Лісовська. А з 13:00 до 16:00 — на вулиці Нахімова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У Бердянську станом на ранок, 15 квітня, 2 нових випадки захворювання на COVID-19, підтверджених аналізом методу ПЛР. Це члени однієї родини, один з яких нещодавно повернувся із-за кордону. Хворих госпіталізовано. Наразі ведеться епідрозслідування. В офіційній статистиці дані про ці два випадки захворювання будуть відображені у завтрашній інформації. ...

Подробиці

Пожежа в екосистемах – це беззаперечне зло, а особливо, коли пожежа виникає у зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС).

У побуті слово «радіація» має здебільшого негативний відтінок. Тому багато людей стурбовані, чи не погіршиться їх здоров’я внаслідок радіаційного впливу від таких пожеж. Суперечлива інформація з різних джерел тільки посилює стурбованість.

На що, перш за все, необхідно звернути увагу?

1. Доза опромінення – це кількість енергії, яку...

Подробиці

З вересня 2018 року в Україні реалізується пілотний проект «Пакунок малюка», який є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається у натуральній формі додатково до грошової допомоги на народження дитини. Мета проекту – знизити фінансове навантаження на родину новонародженого, забезпечити належний догляд за дитиною. Комплектація і закупівля пакунків малюка до 2020 року проводилася управлінням організації Об’єднаних націй з обслуговування проектів в межах реалізації...

Подробиці

НОВИНИ