Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 12 березня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на вулиці Руднєвої (№21-125, 78-124).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Інформацію про здійснення публічних закупівель у Бердянській міській раді у 2019 році доповіла на засіданні виконкому начальник відділу тендерних закупівель Лілія Воровська. Даний відділ проводить роботу щодо організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, а також забезпечує координацію проведення публічних закупівель замовниками.

На сьогодні закупівлі у Бердянській міській раді здійснюють 20 замовників....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! Сьогодні, 6 березня, один з туристичних інформаційних сенсорних кіосків, який розташований на автовокзалі, представники підрядної організації демонтували та забрали у сервісний центр до м. Маріуполь для усунення технічних неполадок. Усі ремонтні роботи будуть проводитися за рахунок підрядної організації згідно умов договору.

Подробиці

НОВИНИ