Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 12.11.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 13 листопада очікується східний вітер, вночі та вранці 6-11 м/с, туман, видимість в опадах 200-500 м. Вдень 15-20 м/сек, без опадів. Температура повітря вночі +6+8 гр, вдень +11+13гр.

Подробиці

Призначення тимчасового перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 4, № 12, № 12/21, №82, виконання протокольних рішень попередніх засідань комісії - ці та інші робочі питання були розглянуті на черговому засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконкомі у понеділок. ...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

В Бердянську з 2018 року діє міська програма «Безпечне місто Бердянськ на 2018-2021 роки". В місті вже встановлено понад 50 камер відеоспостереження з необхідним програмним забезпеченням та устаткуванням. Територіально розподілена система відеоспостереження є власністю Бердянської міської ради і забезпечує відеоспостереження за міськими об’єктами з масовим перебуванням людей (площі, вулиці та інші місця найбільш масового скупчення людей, транспортні засоби колективного...

Подробиці

НОВИНИ