Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 11.02.2020
  • Прес-служба

Про ускладнення погодних умов у Запорізькій області згідно прогнозу Маріупольської гідрометеорологічної обсерваторії.

Упродовж доби 12 лютого очікуються складні погодні умови першого рівня небезпечності (жовтий). Вночі вітер південний, вдень — західний 15-20 м/с. Вночі та вранці місцями значні опади, переважно у вигляді снігу, сніговий накат. Упродовж доби ожеледиця, налипання мокрого снігу, видимість 1-2 км. Температура повітря вночі 0...-2, вдень 0...+2.

Подробиці

Сьогодні під час робочої он-лайн наради міського голови Володимира Чепурного із керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та закладів обговорювалося питання рівня захворюваності на ГРВІ дітей та дорослих у місті, вирішення проблемних питань житлово-комунального господарства....

Подробиці

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради подовжено термін подачі конкурсних пропозицій та внесені відповідні зміни до конкурсної документації «Визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Бердянськ (рідкі відходи)»....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

"Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) оголошує набір учасниць на тренінг для самозайнятих жінок з Запорізької області, який відбудеться у м. Запоріжжя.

Цільова аудиторія:

Жінки-представниці місцевих громад області; жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості; інші жінки, які хочуть/планують відкрити або ж вже розпочали свою справу, зокрема в напряму хенд-мейду (виготовлення сувенірної продукції тощо).

В результаті участі у тренінгу учасниці:...

Подробиці

НОВИНИ