Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку виконкому з 23 вересня змінюється розклад руху маршрутів № 12, № 12/21 та № 82 (із заїздом до с. Нововасилівка).

Графік руху автобусів:                                                                                                                                                                                                                                           

Подробиці

До уваги мешканців міста Бердянськ! Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє, що з 19 вересня у мікрорайонах міста розпочалися традиційні осінні сільськогосподарські ярмарки, на яких реалізуються сезонні овочі та фрукти. Такі ярмарки вже пройшли у мікрорайонах “Колонія” та “Азмол”. Ярмарки працюватимуть з 8:00 до 14:00 за наступними адресами:

26.09.2020

Скловолокно


...

Подробиці

Станом на 10 ранку 23 вересня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 79 хворих на COVID-19 — 25 осіб госпіталізовано, 54 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У зв'язку з плановою заміною ділянки напірного каналізаційного колектора по Мелітопольському шосе, а також заміною ділянки водогону з 00-01 год. 23 вересня 2020 р. до 21-00 год. 23 вересня 2020 р. буде припинено подачу води в Нагірній частині міста. Прохання зробити необхідний запас води. Подачу води буде припинено за такими вулицями: вул. Правди, вул. Руденка, вул. Софіївська, вул. Ломоносова, вул. Ціолковського, вул. Довганюка, вул. Святомиколаївська, вул. 17 вересня, вул....

Подробиці

НОВИНИ