Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

На позачерговій сесії міської ради 2 березня від імені членів Бердянської міської первинної організації Національної спілки журналістів України секретар організації Юлія Тисленко зачитала відкритий лист щодо неприпустимого у цивілізованому суспільстві тиску та образи гідності особистості журналістів, коли вони виконують свої професійні обов’язки. Звернення, в якому наголошується на бездіяльності та пасивній позиції правоохоронців під час порушення прав журналістів, підписав...

Подробиці

Комплексна послуга “єМалятко”

  • 03.03.2021
  • Управління праці (Коротаєва Ю.М.)

Кабінетом Міністрів України запроваджено комплексну послугу “єМалятко”, що складається з таких послуг:...

Подробиці

З 09-00 до 12-00 години управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить “пряму” телефонну лінію з питань призначення та виплати житлових субсидій та пільг.

Відповіді на Ваші запитання нададуть:

- 09.03.2021 заступник начальника управління з питань соціальних допомог Коротаєва Юлія Михайлівна за телефоном: (06153) 4 73 08.

- 10.03.2021 начальник управління Токмань Наталія Анатоліївна за телефоном: (06153) 4 73...

Подробиці

Станом на ранок 3 березня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 257 хворих на COVID-19 — 55 осіб госпіталізовано (15 потребують кисневої терапії, з них 1 на апараті ШВЛ), 202 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ