Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Ним став підполковник Андрій Миколайович Мазін. Сьогодні, 14 травня, на щотижневій апаратній нараді його представив військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату Владислав Хобот, який прибув у Бердянськ, щоб відрекомендувати нового військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у понеділок, 20 травня, з 12:00 до 15:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на Косі, а також на вулицях Запорозьких козаків, Курортній, Мічуріна, Коцюбинського, Франко та Чернишевського.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 21 по 23 травня у Бердянську будуть проводитися командно-штабні навчання цивільного захисту. Під час їх проведення можливе включення системи оповіщення та переміщення спеціальної техніки вулицями міста. Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Наголошуємо ще раз — це навчання!

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

8–9 травня Україна відзначила День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дуже важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму та увічнити пам’ять про загиблих воїнів.

Станом на 01.05.2019 р. у місті проживає 3083 ветерана війни:

  • 191 особа з інвалідністю внаслідок війни, в т.ч.: 34 – учасника Другої Світової війни;

  • 1366 учасника бойових дій: в т.ч.17- учасників Другої Світової війни;

  • 926 учасників війни;

  • 600 членів сімей...

Подробиці

НОВИНИ