Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 15 червня, відбулося засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням т.в.о. міського голови Олексія Холода. Розглядалися питання продовження карантинних заходів на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження пом’якшувальних заходів....

Подробиці

Штормове попередження

  • 15.06.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби вночі 16 червня очікується при грозах шквальний північно-східний вітер 15-20 м/с, із збереженням протягом дня.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо організації заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Останні декілька місяців світ бореться з пандемією коронавірусу, на яку захворіли більше 6 млн. осіб. Пандемія стала тестом для громадянського суспільства кожної країни. Боротьба з цим вірусом триває щодня. У різних куточках світу по-різному складається ситуація, однак є те, що об’єднує всіх – це допомога один одному. Хтось власноруч шиє маски, виготовляє антисептики, надає психологічну допомогу, допомагає лікарям та найбільш вразливим верствам населення.

За інформацією...

Подробиці

За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, за останню добу в області зареєстровано 2 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 (м. Запоріжжя). Одужавших за добу немає, летальних випадків не зареєстровано....

Подробиці

НОВИНИ