Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У зв'язку з плановою заміною ділянки напірного каналізаційного колектора по Мелітопольському шосе, а також заміною ділянки водогону з 00-01 год. 23 вересня 2020 р. до 21-00 год. 23 вересня 2020 р. буде припинено подачу води в Нагірній частині міста. Прохання зробити необхідний запас води. Подачу води буде припинено за такими вулицями: вул. Правди, вул. Руденка, вул. Софіївська, вул. Ломоносова, вул. Ціолковського, вул. Довганюка, вул. Святомиколаївська, вул. 17 вересня, вул....

Подробиці

Сьогодні, 22 вересня, під головуванням очільника області Віталія Боговіна відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про епідемічну ситуацію в області доповідав Головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов. За його словами, перевищення граничного рівня захворюваності спостерігається в 12 із 25 територій. Станом на 22 вересня в області зареєстровано 3 034 лабораторно...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 18 вересня 2020 року №252-р 22 жовтня о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят сьома сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про майнові питання;

  • Про продовження договорів оренди шляхом проведення аукціону;

  • Про продовження договорів оренди без проведення аукціону;

  • Про затвердження Статуту комунального підприємства «Міськспецексплуатація» Бердянської міської ради...

Подробиці

УВАГА!

  • 22.09.2020
  • Управління праці (Болдирєва С.В.)

Відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проєктів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Бердянської міської об’єднаної територіальної громади, відбудеться 25 вересня 2020 року о 15-00 год у 15 каб. управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Подробиці

НОВИНИ