Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Управління праці та соціального захисту населення надає план заходів до Міжнародного дня людей з інвалідністю:

1. Концертна програма та виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва у відділені денного перебування...

Подробиці

24 листопада у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що розташований по вул. Адама Міцкевича, 39, відбулося святкове служіння з нагоди 20-річчя з дня утворення релігійної громади Української Греко-Католицької церкви у Бердянську і 15-річчя служіння у нашому місті. На святкову літургію приїхали священники УГКЦ зі Львова, Чернігова, Запоріжжя, Мелітополя, Токмака та інших міст. Урочисті заходи розпочав настоятель храму Іван Левицький, ігумен бердянського монастиря...

Подробиці

30 листопада у Бердянськ із концертною програмою завітає Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Для глядачів буде представлений широкий репертуар: патріотичні й воєнні пісні, естрадні виступи у поєднанні з хореографічними номерами, а також відомі сучасні хіти. Початок концерту о 12:00 в Центрі культури і дозвілля “Софіт”. Вхід вільний.

Подробиці

З 25 листопада по 10 грудня 2019р. Бердянськ приєднається до міжнародної щорічної акції “16 днів проти насильства”. Управління праці та соціального захисту населення надає План проведення заходів до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками (25 листопада) та Міжнародної акції „16 днів проти насильства” у м. Бердянськ.                                                                                                                                           ...

Подробиці

У  Бердянську в День пам’яті жертв Голодоморів на перехресті вулиць Європейська і Північна біля пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору” відбувся мітинг-реквієм. Сотні бердянців, керуюча справами виконкому Ольга Кочубей та депутати міської ради, військовослужбовці прийшли вшанувати пам’ять мільйонів українців, які стали жертвами Голодоморів. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Вічна пам’ять жертвам Голодоморів!

Подробиці