Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, адміністрація управління наполегливо звертається до Вас з проханням:

- відвідувати управління тільки у разі гострої необхідності;

- обмежити кількість знаходження в холі управління до 10 осіб;

- дотримуватись дистанції один від одного не менш 1,5 метри;

- за можливістю одягнути медичну маску на обличчя....

Подробиці

Як повідомлялося, вчора до лікарів звернувся на перевірку пацієнт з ознаками гострого респіраторного захворювання, який нещодавно повернувся з країни карантинної зони. За інформацією медиків на ранок 15 березня пацієнт з позитивною динамікою, температура відсутня. Було проведено тест на коронавірус - результат негативний. Він ще деякий час буде під медичним наглядом.

У свою чергу лікарі нагадують про необхідність дотримуватися простих правил особистої гігієни та карантинних...

Подробиці

Штормове попередження

  • 14.03.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби, у неділю, 15 березня, очікується північно-західний вітер 15-20 м/с, часом незначні опади, температура повітря вночі 0…+2, вдень +3…+5.

Подробиці

За інформацією директора КНП "БТМО" Дмитра Єгорова, сьогодні, 14 березня, до лікарні звернувся пацієнт, який має прояви гострого респіраторного захворювання. Зважаючи, що нещодавно людина повернулася з країни карантинної зони, вона відповідально віднеслась та сама звернулась до лікарів з метою перевірки. Діючи за протоколом пацієнта було ізольовано в бокс інфекційного відділення, були взяті всі необхідні аналізи та відправлені до Запоріжжя на перевірку....

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради звертається до всіх суб'єктів господарювання з проханням призупинити до 03 квітня 2020 року діяльність розважальних закладів, дитячих атракціонів, ігрових зон, а також кінотеатрів, нічних клубів, ігрових та комп'ютерних клубів. ...

Подробиці

НОВИНИ