Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення запрошуємо долучитися до історико-патріотичної акції #Пам’ятаємо_Перемагаємо....

Подробиці

До уваги мешканців міста! На виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020. №14 “Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках” та у зв’язку з необхідністю проведення додаткового прибирання та дезінфекції торгових місць, з 5 травня 2020 року змінено режим роботи Центрального ринку: з 07:00 до 16:00.

Подробиці

За результатами оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою діяльністю «Українсько-Британське спільне підприємство АЗМОЛ-Брітіш Петрокемікалс» (далі – ТОВ «СП АЗМОЛ-БіПі»), здійсненої в 2018 році Міністерством екології природних ресурсів України (тепер – Міністерство енергетики та захисту довкілля України) відповідно до статей 3, 6-7, 9 і 14 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», було видано Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої...

Подробиці

До уваги громадян!

  • 05.05.2020
  • Управління праці (Токмань Н.А.)

7 травня 2020 року з 10-00 до 12-00 години управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради проводить "пряму" телефонну лінію з питань соціального захисту ветеранів війни.

Відповіді на Ваші запитання щодо пільг, виплат допомог та санаторно-курортного лікування надасть начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Токмань Наталія Анатоліївна, за телефоном: 4 73 32.

Подробиці

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня 2020 року.

- Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня...

Подробиці

НОВИНИ