Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців мікрорайону “АКЗ”! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у вівторок, 16 вересня, з 8-00 до 17-00 буде відключено від електропостачання вулиці, що знаходяться поблизу дитячих оздоровчих таборів у мікрорайоні “АКЗ”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

ТРИ КРОКИ

Як отримати компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Подробиці

Потужною колоною пройшли сьогодні бердянці по набережній міста і провели багатолюдний мітинг на Приморській площі. Так підтримали городяни загальнообласну акцію Марш миру, спрямовану проти війни і агресії відносно України. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у понеділок, 15 вересня, з 8-00 до 17-00 буде відключено від електропостачання будинки №1, 3 по вулиці Кірова та №26 по Мелітопольському шосе.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

У зв’язку з наміром КП «Бердянськекотранс» БМР здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, згідно з вимогами чинного законодавства надається наступна інформація:

- загальний розмір тарифу та його структура;

- періодичність та строки надання послуг;

- обґрунтування причин зміни тарифу.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді надавати до 02.10.2014 року за адресою: м. Бердянськ, вул. Червона, 38 контактна особа Мяснянкина Олена...

Подробиці

НОВИНИ