Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Станом на 10 ранку 21 серпня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 46 хворих на COVID-19 — 8 осіб госпіталізовано, 38 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Бердянський прикордонний загін інформує, що протягом шести місяців поточного року службовими особами відділу прикордонної служби “Бердянськ” І категорії (тип Б) під час виконання службових обов’язків у межах ділянки відповідальності, на адміністративній території міста Бердянськ, було виявлено 254 порушення правил прикордонного режиму (стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення), що виражалося у перебуванні громадян в контрольованому прикордонному районі...

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція конкурсного відбору на заміщення посади керівників Бердянських закладів загальної середньої освіти №2 та №7. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 21 серпня, з 9:00 до 11:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по вул. Північна (№5-17).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року №221-р 24 вересня о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят шоста сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про статус „вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу” земельних ділянок;

  • Про переведення садових та дачних будинків у жилі будинки;

  • Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та...

Подробиці

НОВИНИ