Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 23 липня, відбулась чергова вісімдесят четверта сесія міської ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено більше сорока питань. На початку роботи пленарного засідання відбулося прийняття присяги депутата міської ради Валентиною Мамай. За інформацією голови Бердянської міської виборчої комісії Ірини Легейди, 17 липня відбулося засідання міської виборчої комісії. У зв'язку з передчасною смертю депутата Бердянської міської ради від політичної партії...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у п’ятницю, 24 липня, з 9:00 до 14:00 у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами буде відключення електропостачання в мікрорайоні Військове містечко. 

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Станом на 10 ранку 23 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 33 хворих на COVID-19 — 9 осіб госпіталізовано, 24 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. 

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 54 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 (нових випадків за добу - 1). Одужали — 19 (за добу - 4). Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція вісімдесят четвертої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.  «У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та...

Подробиці

НОВИНИ