Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Президент Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку Запорізької області наголосив, що не допустить повернення назад у реформі децентралізації, яка кардинально змінила життя у всіх регіонах держави....

Подробиці

Під керівництвом Президента України Петра Порошенка в Запоріжжі відбулося засідання Ради регіонального розвитку. Під час заходу голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прозвітував про досягнення Запорізької області за останні чотири роки....

Подробиці

Штормове попередження

  • 27.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 28 лютого, очікується західний вітер 5-10 м/с, у другій половині дня південно-західний 12-17 м/с, без суттєвих опадів, вночі та вранці туман, видимість 500-1000м. Температура повітря вночі -1...+1, вдень +4...+6.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги суб’єктів господарювання! Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє про проведення ярмарку, присвяченого святкуванню Масляної. Він проходитиме 10 березня 2019 року з 9:00 до 16:00 на майданчику перед міським Палацом культури.

Запрошуємо суб’єктів господарювання взяти участь у святковому ярмарку. Заяву щодо участі можна написати у каб. №59 виконкому. Довідки за телефоном: 3 48 82.

Подробиці