Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 12 листопада, на засіданні виконавчого комітету було затверджено склад постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та Положення про неї. Головна мета її роботи забезпечити єдиний підхід до регулювання процесу відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання). А також недопущення порушень безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газо,...

Подробиці

Штормове попередження

  • 12.11.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 13 листопада очікується східний вітер, вночі та вранці 6-11 м/с, туман, видимість в опадах 200-500 м. Вдень 15-20 м/сек, без опадів. Температура повітря вночі +6+8 гр, вдень +11+13гр.

Подробиці

Призначення тимчасового перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 4, № 12, № 12/21, №82, виконання протокольних рішень попередніх засідань комісії - ці та інші робочі питання були розглянуті на черговому засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконкомі у понеділок. ...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ