Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 24.01.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у п’ятницю, 25 січня, очікується східний вітер 6-11 м/с, вранці та вдень 12-17 м/с, вночі та вранці слабкі опади, ожеледь, на дорогах ожеледиця, туман видимість 200-500м. Температура повітря вночі та вдень -1...+1.

Подробиці

21 та 22 січня до інфекційного відділення міської лікарні у стані середньої тяжкості було госпіталізовано шестеро дітей з ознаками отруєння. Медики підозрюють ротавірусну інфекцію. Двоє дітей з однієї школи з одного класу, одна дитина з Приморська, інші різного віку з різних шкіл. Зі спілкування батьків із медиками спільним в усіх випадках було відвідування напередодні одного з ігрових центрів міста, де діти куштували піцу. На ранок 24 січня до лікарні звернулась ще одна...

Подробиці

Гострі кишкові інфекції та холера дуже небезпечні для здоров'я. Головна причина цих захворювань - порушення правил особистої гігієни.

Попередити їх під силу кожному:

  • пийте тільки питну бутильовану та кип'ячену воду;

  • для приготування їжі використовуйте питну бутильовану воду та з централізованих джерел водопостачання;

  • при користуванні водою з відкритих водоймищ обов'язково кип'ятіть її, в т.ч. для миття посуду тощо;

  • овочі та фрукти перед вживанням обов'язково мийте,...

Подробиці

Фахівці центру зайнятості працюють не тільки з безробітними, але й іншими верствами населення - відзначила заступник директора Бердянського міськрайонного центру зайнятості Лариса Михаленко під час апаратної наради при міському голові. Кардинально важливою та значущою в сьогоденні є проблема оптимального визначення учнівською молоддю свого професійного майбутнього. Саме з цією метою служба зайнятості презентувала нову профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна...

Подробиці

У вівторок, 29 січня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Миколайович Антонов.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці