Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 16:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо організації заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” -“Заходи”

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку виконкому у зв’язку з виконанням робіт підрядною організацією з прокладання металевої гільзи при реконструкції самопливного каналізаційного колектору на перехресті доріг Мелітопольське шосе та вул. Ярослава Мудрого тимчасового змінюється рух транспорту на цій ділянці.

В період з 18 годин 23 липня (четвер) до 12 годин 24 липня (п’ятниця) 2020 року тимчасовий проїзд для громадського та приватного транспорту...

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 22 липня, з 9:00 до 14:00 у зв’язку з ремонтом на підстанції буде відключення електропостачання на вул. Макарова, 1-56, вул. Дежньова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

 

Подробиці

16 січня 2020 року набув чинності Закон № 340 - IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”. Однак деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набули чинності 16 липня 2020 року....

Подробиці

НОВИНИ