Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 9:30 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 31 січня, з 9:00 до 15:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії не буде електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Управління житлово-комунального господарства надає графік підвозу технічної води для населення на 29.01.2019 року. Звертаємо увагу, що час прибуття машин орієнтовний, місця прибуття машини та черговість не змінюватиметься.

№ з/п

Адреса

Час

1.

пл. Єдності (І-ої Бердянської ради), 2

(внутрішній двір виконкому)

9:00

2.

вул. В. Довганюка (Орджонікідзе), 95

(за поштою, у дворі)

...
Подробиці

У зв’язку з проведенням робіт з ліквідації наслідків аварії на колекторі у вівторок, 29 січня, за інформацією завідувача міського відділу освіти Володимира Липського, школи і дитячі садки в нижній і частково у верхній частинах міста не працюватимуть. Не приймають дітей всі заклади освіти в центрі міста — школи №1, 2, 16 та 9, гімназія №1 та садочки №3, 28 і 41. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! У зв’язку із проведенням позачергової сесії Бердянської міської ради у вівторок, 29 січня, відміняється засідання щотижневої апаратної наради при міському голові.

Подробиці