Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні, 16 липня 2020 року, у виконавчому комітеті Бердянської міської ради було проведено робочу нараду щодо реалізації пілотного проєкту "Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя" у 2020-2021 роках на території Бердянської міської ОТГ(далі - Проєкт). Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.02.2020 р № 69 (далі - розпорядження) затверджено Склад регіональної...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на ранок 16 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 22 хворих на COVID-19 — десять осіб госпіталізовано, дванадцять осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 37 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Одужали — 13. Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

З метою громадського обговорення на офіційному веб-сайті Бердянської міської ради у розділі “Містобудування” - “Містобудівна документація” оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації: “Генеральний план села Азовське Бердянського району Запорізької області з розширенням меж та плану зонування території (у складі генерального плану)”....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ