Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Сьогодні під головуванням міського голови Володимира Чепурного відбулося засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС. З інформацією про виконання протиепідемічних заходів на території Бердянської міської об’єднаної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 виступив заступник голови Комісії, начальник відділу з питань НС, ЦЗН та ОП Юрій Телешко. Він звернув увагу суб’єктів господарювання незалежно від форм власності...

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж 16 та 17 липня з 8:00 до 17:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції буде відключено електропостачання за наступними адресами: пр. Азовський (№58, 60/6, 73/8), вул. Консульська (№46-56) та пр. Праці (№17-29).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.07.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 8 липня, очікується північно-західний вітер 6-11 м/с, вдень 12-17 м/с, короткочасний дощ, гроза, під час грози шквали вітру 19-24 м/с. Температура повітря вночі +23...+25, вдень +27...+29.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

У Бердянську до Міжнародного дня здоров’я фахівці Бердянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вуличну акцію. Її мета — популяризація знань безпеки життєдіяльності, підвищення обізнаності громадян міста щодо важливості збереження репродуктивного здоров’я, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї. Спеціалісти центру спілкувалися із мешканцям та гостям нашого міста та роздавали їм інформаційні буклети щодо протидії наркоманії,...

Подробиці

НОВИНИ