Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 04.09.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у суботу, 5 вересня, очікується східний вітер 15-20 м/с, короткочасний дощ, гроза. Температура повітря вночі +19...+21, вдень +28...+30.

Подробиці

Протягом серпня - жовтня в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводитимуться спеціальні заходи під назвою «Профілактика»....

Подробиці

Станом на 10 ранку 4 вересня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 56 хворих на COVID-19 — 27 осіб госпіталізовано, 29 осіб лікується амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 191 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 (нових випадків за добу — 18). Одужали — 132 (за добу — 0). Летальних випадків — 3....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

ООН запрошує бажаючих прийняти безкоштовну участь у навчальних сесіях

  • 03.09.2020
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу урядів Королівства Данії та Японії, проведе триденну навчальну сесію з формування бізнес-ідей стартапів та розробки бізнес планів, для ініціативних людей, які прагнуть розпочати свій бізнес. 

Запрошення до участі та <link...

Подробиці

НОВИНИ