Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 03.06.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у понеділок, 3 червня, очікуються при грозах шквали східного вітру 12-17 м/с зі збереженням протягом доби 4 червня.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У понеділок, 3 червня, з 8:30 до 10:00 у зв’язку з відкриттям після реконструкції проспекту Східного та проведенням святкового дитячого флешмобу буде прекрито рух транспорту від вул. Консульської до вул. Італійської. ...

Подробиці

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради внесено зміни до конкурсної документації «Визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території сіл: Нововасилівка, Роза, селища Шовкове, Азовське»....

Подробиці

У рамках розгляду звернення мешканців міста щодо відсутності громадських вбиралень в центрі Бердянська управління економічного розвитку здійснило інвентаризацію таких об’єктів. Пропонуємо мешканцям та гостям міста ознайомитись з дислокацією громадських вбиралень, що працюють сезонно та на постійній основі.                                                                                                                                                 

Громадські вбиральні, що...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку, з 1 червня розпочинають роботу літні маршрути з мікрорайонів міста на Дальню косу.

Розклад руху літніх маршрутів з мікрорайонів міста на Дальню косу з 01.06.2019р.

...

Подробиці

НОВИНИ