Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

З 19 березня по 11 квітня за ініціативи Волонтерського комітету при Запорізькій обласній державній адміністрації та Запорізького обласного осередку ВМГО “Європейська молодь України” стартувала обласна акція “Великодній кошик солдату”. Усі, хто бажає подарувати героям свято, можуть приносити великодні та інші продукти харчування, предмети побуту та гігієни, дитячі подарунки, вироблені своїми руками, листівки, малюнки тощо в один із пунктів збору. У Бердянську вони знаходяться...

Подробиці

У зв’язку з наміром філії Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» Комбінат комунальних господарств «Курорт» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого опалення для бюджетних установ та інших споживачів, згідно з вимогами чинного законодавства надається наступна інформація:

- загальний розмір тарифу та його структура;

- обґрунтування причин зміни тарифу.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді надавати до 06.04.2015 року за адресою: м....

Подробиці

За інформацією начальника міського відділу освіти Наталі Лазуренко з 12 по 14 березня в Києві проходила VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2015», в якій взяла участь Бердянська гімназії №1 «Надія». У виставці були представлені навчальні заклади з усіх регіонів України, а також закордоні партнери....

Подробиці

Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення на розширеній апаратній нараді при міському голові 17 березня доповіла Лариса Скріпчук, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Бердянськ та Бердянського району. Відеозапис виступу Л.Скріпчук на нараді.

Подробиці

Штормове попередження

  • 17.03.2015
  • Прес-служба

Синоптики попереджають: до ранку 18 березня в Бердянську очікується посилення східного вітру з поривами до 24 м/с. Температура вночі з 17 на 18 березня буде -1...+1. Завтра вдень до +8. Опади не очікуються.

Подробиці

НОВИНИ