Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення на розширеній апаратній нараді при міському голові 17 березня доповіла Лариса Скріпчук, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Бердянськ та Бердянського району. Відеозапис виступу Л.Скріпчук на нараді.

Подробиці

Штормове попередження

  • 17.03.2015
  • Прес-служба

Синоптики попереджають: до ранку 18 березня в Бердянську очікується посилення східного вітру з поривами до 24 м/с. Температура вночі з 17 на 18 березня буде -1...+1. Завтра вдень до +8. Опади не очікуються.

Подробиці

Сьогодні, 17 березня, у виконкомі під головуванням начальника УПСЗН Наталі Токмань і головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігоря Зубрицького відбулось засідання робочої групи при виконавчому комітеті Бердянської міської ради із надання консультативної, правової та соціально-психологічної допомоги демобілізованим військовим учасникам АТО, які проходять ротацію, родинам мобілізованих. У засідання взяли участь - представники...

Подробиці

Згідно з регламентом виконавчого комітету Бердянської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 14 квітня 2015 року о 14:00 у каб. №70....

Подробиці

У зв'язку з ремонтними роботами завтра, 18 березня, буде перекрито рух по вул. Дюміна від пр. Праці до вул. К. Маркса. З цієї причини автобусна зупинка «Площа Першої Бердянської ради» тимчасово переноситься до парку ім. П.П. Шмідта. Рух автобусів буде здійснюватися по вул. Дюміна - пр. Праці - вул. Горбенка - вул. К. Маркса.

Подробиці

НОВИНИ