Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція чергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста!

У четвер, 14 травня 2015 р., буде змінено рух автобусних маршрутів №21,4, 4/1, 4/3, 9, 10. За інформацією відділу транспорту та зв’язку з 6-00 до 17-00 у зв'язку з ремонтними роботами на вул.Перемоги буде перекрито ділянку від вул. К. Маркса до пр. Праці. Зупинка «Виконком» переноситься на зупинку «Центральний ринок».

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція продовження п’ятдесят дев’ятої сесії міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Уважаемые бердянцы, хочу сказать слова признательности и благодарности всем тем многим людям и целым коллективам, которые выразили свое возмущение попыткой захвата власти в Бердянске 30 апреля на сессии городского совета, и заявили о своей готовности выступить в защиту права горожан самим решать, как им жить и кому доверять управление городом. Я знаю, что многие собираются придти в исполком и к исполкому 12 мая на продолжение начавшейся 30 апреля сессии городского совета,...

Подробиці

Шановні ветерани! Вітаю вас зі священним святом - Днем Перемоги! Немає жодної сім'ї, яку б не обпалила війна. Хтось бився на фронтах, хтось працював в тилу. Перемога вимагала напруги сил усього народу. І правда полягає в тому, що наші батьки, діди і прадіди воювали, працювали і вмирали за наше з вами життя, за наше майбутнє, яке у нас хотів відібрати ворог....

Подробиці

НОВИНИ