Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

7 червня відбулося перше засідання дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку для впровадження Проекту „Партнерство для розвитку міст” у місті Бердянську. Провела засідання голова комітету, заступник міського голови Ірина Плющій. На порядку денному було питання подання концептуальної заявки на отримання допомоги з Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку на впровадження проекту....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, у зв’язку з ремонтними роботами на лінії у п’ятницю, 9 червня, з 9:00 до 16:00 не буде електропостачання на вулиці Черняховського (№9–40), Азовській (№1–30), Польській (№4–66) та Щербака (№4–22).

 Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Надзвичайно актуальне питання сьогодення - легалізація заробітної плати. Легальна заробітна плата це майбутні пенсійні виплати та інші види державної соціальні допомоги....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. А о 14:00 - з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує взяти участь у закупівлі будівельних робіт з реконструкцій будівель. Дані роботи будуть здійснюватися в рамках реалізації грантового контракту між Європейським Союзом та виконавчим комітетом Бердянської міської ради.
Детальна інформація за наступними посиланнями:
- <link...

Подробиці

НОВИНИ