Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на підстанції у середу, 11 травня, з 8:30 до 16:00 не буде електропостачання у будинках №1,7 по бул. Шевченка (Гайдара) та №54 по вул. Європейській (Кірова). А 11 та 12 травня у зв’язку з обрізкою аварійних дерев з 8:30 до 16:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Соснова, Кленова, Садова, Таврійська, Сумська, Вінницька,...

Подробиці

З технічних причин щотижнева розширена апаратна нарада не проходила в онлайн режимі. Повний запис наради розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" — "Наради". 

Подробиці

Дорогі ветерани! Бердянська міська рада, виконавчий комітет сердечно вітають вас з Днем Перемоги! 9 Травня — особливий день. День, коли ми віддаємо данину пам’яті тим, хто поліг на полях битв, а також вшановуємо ветеранів, які відстояли незалежність Батьківщини та Європи в жорстоких боях. День Перемоги завжди буде уособленням миру, стійкості та незламної сили духу нашого народу....

Подробиці

У п’ятницю, 6 травня, у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченко пройшов тематичний концерт до 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни. Свої виступи переповненому залу глядачів подарували танцювальні колективи «Марлен», «Вербиченька» та «Дивертисмент». Пісні виконували вокальний колектив «Шанс», вокалісти Тетяна Петренко, Сергій Пивоваров та колектив "Срібний креш". 

Подробиці

НОВИНИ