Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

В Бердянській гімназії № 1 «Надія» (директор Валентина Сергієнко) 18 грудня відкрилась виставка листівок «Дякуємо, Святий Миколаю». Напередодні дня Святого Миколая у гімназії був оголошений конкурс саморобних листівок зі словами вдячності Святому Миколаю. Учні 1- 11 класів, їхні батьки та вчителі з великим задоволенням взяли у ньому участь. Усі учасники продемонстрували свої творчі та креативні ідеї у художньому оформленні, використали різні техніки дизайну (квіллінг,...

Подробиці

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства Людмили Ніколаєнко у зв'язку з продовженням робіт з капітального ремонту на водогоні В-1 на перехресті вул. Бородіна — вул. Руднєвої, розпочатих 18 грудня, у п’ятницю, 19 грудня, з 10:00 до 16:00 буде припинено подачу води в мікрорайонах Колонія, Слобідка, Коса. Адміністрація КП "Бердянськводоканал" приносить вибачення за тимчасові незручності. 

Подробиці

Сьогодні, 18 грудня, відбулось чергове засідання робочої комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі. Про стан погашення заборгованості та виконання попередніх рішень Комісії доповіла Наталя Токмань, начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням обрізки дерев у п’ятницю, 19 грудня, з 7:00 до 13:00 будуть відключені від електропостачання вул. Калініна, Сеченова, Пиірогова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності. 

Подробиці

У четвер, 18 грудня, о 13-30 відбудеться он-лайн трансляція засідання Громадської ради при виконавчому комітеті.  Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Наради”.

Подробиці

НОВИНИ