Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Пропозиція співпраці для виробників продуктів харчування від USAID

  • 15.06.2020
  • Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту (Захарова А.А.)

Проєкт USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» розширює перелік ланцюгів, з якими працює на постійній основі, і додає новий ланцюг «Кондитерські вироби та окремі продукти харчування».

Для реєстрації необхідно заповнити анкету та чекати запрошення до участі....

Подробиці

Сьогодні, 15 червня, відбулося засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням т.в.о. міського голови Олексія Холода. Розглядалися питання продовження карантинних заходів на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження пом’якшувальних заходів....

Подробиці

Штормове попередження

  • 15.06.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби вночі 16 червня очікується при грозах шквальний північно-східний вітер 15-20 м/с, із збереженням протягом дня.

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо організації заходів із запобігання поширенню коронавірусу на території Бердянської міської об'єднаної територіальної громади. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

Останні декілька місяців світ бореться з пандемією коронавірусу, на яку захворіли більше 6 млн. осіб. Пандемія стала тестом для громадянського суспільства кожної країни. Боротьба з цим вірусом триває щодня. У різних куточках світу по-різному складається ситуація, однак є те, що об’єднує всіх – це допомога один одному. Хтось власноруч шиє маски, виготовляє антисептики, надає психологічну допомогу, допомагає лікарям та найбільш вразливим верствам населення.

За інформацією...

Подробиці

НОВИНИ