Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У п'ятницю, 19 грудня, в актовому залі загальноосвітньої школи №4 відбудеться зустріч міського голови Олексія Бакая з жителями мікрорайону «8 Березня». Початок о 14 годині.

Подробиці

У зв’язку з наміром філії ПрАТ «Приазовкурорт» ККГ «Курорт» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого опалення для бюджетних установ та інших споживачів, згідно з вимогами чинного законодавства надається наступна інформація:...

Подробиці

У неділю, 21 грудня, о 14:00 в актовому залі ЦДЮТ відбудеться благодійний концерт Народної самодіяльної академічної хорової капели «Промінь». За рішенням колективу спільно з волонтерами під час цього заходу буде організовано збір коштів, теплих речей на користь військовослужбовців Української армії, які несуть бойову службу. Взяти участь у благодійному концерті запрошуються всі бажаючі.

Подробиці

За інформацією управління житлово-комунального господарства у зв'язку з капітальним ремонтом водогону В-1 на перехресті вул. Бородіна — вул. Руднєвої у четвер, 18 грудня, з 10:00 до 16:00 буде припинено подачу води в мікрорайонах Колонія, Слобідка, Коса. 

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 15 грудня 2014 року №414-р, у четвер, 18 грудня 2014 року, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят третя (позачергова) сесія міської ради VI скликання....

Подробиці

НОВИНИ