Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та Молодіжна Рада до Дня Святого Валентина проводили конкурс для закоханих студентів навчальних закладів “Найромантичніша пара навчального закладу”. В конкурсі взяли участь 21 пара закоханих.У суботу, 14 лютого, у Центрі дитячої та юнацької творчості на акустичному вечорі відбулося підбиття підсумків, привітання та вручення призів. ...

Подробиці

На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, указом Президента України від 11...

Подробиці

Штормове попередження

  • 16.02.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську у вівторок, 17 січня, очікується посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с, вночі і вранці сніг, заметіль, вдень без істотних опадів. Видимість під час снігу — 500-1000 м. Температура вночі -7 ...-9, вдень -4 ... -6.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у вівторок, 17 лютого, з 7:00 до 12:00 буде відключено від електропостачання вулиці Свердлова (№2-26) та Мазіна (№2-13).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Як повідомили у міському відділі освіти, протягом тижня збільшилась кількість дітей, які захворіли на гострі респіраторні захворювання. На сьогодні з 9372 учнів захворіли вже 25,5% - це 2389 дітей. Хворіють також і вчителі. Тож, прийнято рішення закрити школи та позашкільні навчальні заклади на карантин до суботи 21 лютого. 

Подробиці

НОВИНИ