Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Шановні суб'єкти господарювання! Управління економіки виконкому інформує, що у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT (яку спонсорує міністерство Торгівлі США), відкрито нову програму бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом “Управління ланками поставок”. Термін стажування: з 26 березня до 16 квітня 2016 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 11 січня 2016 року №5-р у четвер, 14 січня, о 14:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання.

На розгляд винесені наступні питання:

- Про затвердження розпоряджень міського голови;

- Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.12.2015 №3 „Про міський бюджет на 2016 рік”. 

Подробиці

О 10:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії Бердянської міської ради VIІ скликання з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Напередодні Різдва у нашому місті пройшла благодійна акція «Допомагаємо ближньому». Її ініціатором стала завідувачка канцелярії церкви святого Івана Хрестителя з американського міста Нюарку пані Ксенія Гапій. Вона передала зібрані кошти на потреби інвалідів, важкохворих і людей похилого віку, які не мають до кого звернутися по допомогу. У першу чергу кошти отримали 16 вчителів-ветеранів нашого міста. Дарунки з американського міста разом із привітаннями передали стажер на...

Подробиці

У неділю, 10 січня, в.о керуючого справами виконкому (стажування) Олена Фойт привітала від імені міського голови Володимира Чепурного Почесного громадянина Бердянська, Героя Радянського Союзу, ветерана війни в Афганістані Віктора Синицького з Днем народження та вручила йому квіти і подарунок. За мужність, бойові подвиги йому були присвоєні медалі “За відвагу” та “За бойові заслуги”. Віктор Павлович бере активну участь у громадському житті міста та підприємства “Азовімекс”....

Подробиці

НОВИНИ