Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Міський голова Олексій Бакай провів чергову апаратну нараду з заступниками та керівниками структурних підрозділів виконкому, керівниками комунальних підприємств, організацій та установ міста щодо нагальних питань життєдіяльності Бердянська. На початку засідання міський голова повідомив про нові кадрові призначення:...

Подробиці

Невідомі озброєні люди знесли сьогодні вранці в Бердянську пам'ятник Леніна на Приморській площі. Це трапилося між сьомою і восьмою годиною ранку. Є свідки того, як все це відбувалося.

Міліція поки утримується від коментарів, йде розгляд.

Подробиці

28 січня відбудуться громадські слухання щодо головного фінансового документу міста — проекту міського бюджету на 2015 рік. Протягом останніх двох тижнів заступники міського голови та розпорядники бюджетних коштів зі всіх сфер — освіти, жкг, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту представляли депутатам міської ради профільних комісій свої бачення витрат за напрямками у 2015 році. 26 січня відбулось засідання планово-бюджетної комісії (голова Тетяна...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 26 січня 2015 року №20-р, у четвер, 26 лютого 2015 року, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят шоста сесія міської ради VI скликання.

На розгляд сесії винесені наступні питання:

  • Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 20.11.2014 № 6;

  • Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2015 рік;

  • Про...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 26 січня 2015 року №19-р, у вівторок, 3 лютого 2015 року, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят п’ята (позачергова) сесія міської ради VI скликання.

На розгляд сесії винесені наступні питання:

  • Про міський бюджет на 2015 рік;

  • Про затвердження розпоряджень міського голови;

  • Про скасування рішення міської ради від 30 грудня 2014 року № 2 „Про надання пільги щодо плати за землю на 2015 рік”;

  • Про...

Подробиці

НОВИНИ