Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Бердянське комунальне підприємство «Зеленгосп» продовжує безкоштовно роздавати саджанці дерев і кущів. У четвер, 9 квітня, з 8 ранку городян знову чекають на підприємстві за саджанцями. Запрошуються всі бажаючі. Причому, як зазначив директор «Зеленгоспу» Володимир Шаповалов, при досить великій кількості підприємство навіть допоможе розвезти саджанці по місцях призначення.

Подробиці

Як і було заплановано, комунальне підприємство «Зеленгосп» повним ходом веде в місті корчування пнів дерев, зламаних ураганом 24 вересня. Роботи виконуються у дворах багатоквартирних будинків. Фінансування йде з міського бюджету....

Подробиці

Штормове попередження

  • 07.04.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську 7 квітня з 14:00 до 17:00 очікується посилення східного вітру до 25-28 м/с. 08 квітня очікується вночі південний, вдень південно-західний вітер 15-20 м/с, пориви до 24 м/с, часом дощ. Температура вночі +3 ...+5, вдень +7 ... +9.   

Подробиці

Незважаючи на всі економічні складнощі в країні, уряд ввів ряд нововведень, покликаних полегшити працевлаштування тимчасових переселенців. Так, за інформацією директора Бердянського Центру зайнятості Олени Романової, є приємна новина для роботодавців. Якщо вони приймають на роботу біженця, який офіційно перебуває на обліку як безробітний, то в такому випадку Центр зайнятості бере на себе виплату заробітної плати такій людині протягом 6 місяців. Умова одна: прийнята людина не...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у середу, 8 квітня, з 8:00 до 17:00 буде відключено від електропостачання вулиці Менжинського, Чкалова, Ювілейна, Нахімова, Лісовська, Підгірна (№2 — 56) та Корабельна (№2 — 28).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці