Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У рамках впровадження громадського бюджету (бюджету участі) у Бердянську проводиться цикл навчальних семінарів “Фінанси ОСН - Громадський бюджет 2017»  для активу всіх комітетів мікрорайонів міста. Згідно з Програмою соціального партнерства та ефективної взаємодії „влада-громада”, у жовтні  громадська організація „Фонд сприяння органам самоорганізації населення” проведе ці навчання....

Подробиці

Сьогодні, 24 жовтня, у перший робочий день після відпустки міський голова Володимир Чепурний особисто ознайомився з роботою підрядників на чотирьох міських об’єктах, де тривають роботи з реконструкції. ...

Подробиці

Минулої п’ятниці, 21 жовтня, відбувся черговий конкурс серед бажаючих орендувати приміщення, що знаходяться у комунальній власності. На конкурс було виставлено 9 об'єктів, на 7 з яких було подано заявки. Щодо них було прийнято позитивне рішення. Здебільшого це приміщення, у яких можна розташувати офіси або магазини та складські. Загальна сума орендної плати цих приміщень на місяць складає 28 619 грн 23 коп.

Подробиці

Штормове попередження

  • 24.10.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 24 жовтня з 12:00 до 15:00 на Азовському морі, портах Маріуполя, Бердянська очікується посилення східного вітру 25-30 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм, у відкритому морі 15-20 дм. Збережеться до кінця доби та 25 жовтня. 

Подробиці

Шановні мешканці міста Бердянськ! У середу, 26 жовтня 2016 року, з 13:40 до 14:10 буде проводитись комплексна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен.

Почувши звук сирени, дотримуйтеся спокою, продовжуйте трудову діяльність та відпочинок.

Подробиці

НОВИНИ