Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року №221-р 24 вересня о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят шоста сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про статус „вимушеної невідповідності вимогам Зонінгу” земельних ділянок;

  • Про переведення садових та дачних будинків у жилі будинки;

  • Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на 10 ранку 20 серпня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 38 хворих на COVID-19 — 6 осіб госпіталізовано, 32 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року №220-р у п’ятницю, 21 серпня, о 14:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят п’ята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання: ...

Подробиці

Кожного року в Україні День Незалежності відзначають на державному рівні. З нагоди свята українці традиційно мають окремий вихідний. У цьому році поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та введені карантинні обмеження не дозволяють провести традиційні загальноміські святкові заходи. Тож, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, бердянцям та гостям міста пропонуються наступні заходи.

По 24 серпня включно у...

Подробиці

НОВИНИ